• Razem na Święta - Podziękowania

Dyrekcja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lisich Jamach, Szkolny Klub Wolontariusza oraz Samorząd Uczniowski składają serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w ogólnopolską akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. „ Razem na Święta”.

Celem naszej akcji było obdarowanie osób starszych, samotnych czy potrzebujących, własnoręcznie wykonanymi kartkami świątecznymi z życzeniami. Uczniowie szkoły podstawowej oraz zerówki włączając się do tej akcji, chcieli , aby ten mały gest w stosunku do drugiego człowieka, wywołał uśmiech na twarzy i radość płynącą z niezwykłego czasu Świąt Bożego Narodzenia.

Jeszcze raz dziękujemy za przygotowanie pięknych kartek bożonarodzeniowych z życzeniami. Wszystkie prace były wykonane z ogromnym zaangażowaniem i niezwykłą starannością.

Część kartek została przekazana do Domu Pomocy Społecznej w Lubaczowie oraz do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza w Wielkich Oczach.

Koordynatorzy akcji:

Aneta Tworko