• Liga Gminna ruszyła !

05.11.2022r. w Baszni Dolnej rozpoczęła się X edycja Ligi Gminnej w piłce nożnej w różnych grupach wiekowych:

- dzieci klas I –III

-IV-VI dziewczęta oraz chłopcy

-VII-VIII dziewczęta oraz chłopcy

Pierwszy Turniej to rozgrywki chłopców IV-VI.  Nasza drużyna w składzie: Jakub Kornaga, Kacper Sęga, Tymek Pamuła, Karol Smoliniec, Wiktor Sęga, Paweł Skalik, Szymon Szutka, Jakub Skalik, Patryk Kulczycki, Szymon Rawski i Adam Kopciuch po jednym meczu wygranym, dwóch remisach i po jednej porażce zajmują III miejsce w tej grupie. Czekamy na kolejne rozgrywki.

Kolejne rozgrywki Ligi Gminnej

19.11. 2022r. w ZSP Lisie Jamy odbył się kolejny Turniej Ligi Gminnej  z piłki nożnej . Tym razem rywalizowały ze sobą dziewczęta z  klas IV – VI ze szkól z naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowały: Klaudia Hanus, Maja Furgała, Amelia Schab, Maja Ilnicka, Jagoda Tasior, Emilia Fedor, Nikola Kornaga, Kinga Kapel, Julia Majdan i Kornelia Nicpoń. Dziewczęta bardzo dobrze rozegrały swoje mecze. Po dwóch wygranych i dwóch remisach zajęły drugie miejsce w swojej grupie. Przed nami kolejne spotkania.