• Życzenia świąteczne

• Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia  składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia.

W tym szczególnym czasie życzymy zdrowia, odpoczynku w gronie najbliższych, życzliwości i serdeczności.  Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem

spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.

Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzymy dużo zdrowia, pomyślności i zadowolenia z realizacji planów zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym,  niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się najskrytsze marzenia.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach

• Szlachetna Paczka-Podziękowania

• Jak co roku w okresie świątecznym odbyła się ogólnopolska akcja charytatywna – „Szlachetna Paczka”. Projekt realizowany jest od 2001 roku przez Stowarzyszenie Wiosna. Nasza szkoła tradycyjnie wzięła udział w tej akcji i przyłączyła się do Drużyny Darczyńców.

Pragniemy złożyć ogromne podziękowania wszystkim, którzy sprawili, że nasze uczestnictwo w akcji „Szlachetna Paczka” zakończyło się sukcesem!

Zaangażowanie w tę akcję to była lekcja empatii, wrażliwości i otwarcia się na potrzeby innych. Większość z nas zaliczyła tę lekcję na szóstkę!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza

• Razem na Święta

• Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Razem na Święta”. Celem tej inicjatywy jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja akcji będzie miała nieco odmienny charakter. Jesteśmy jednak przekonani, że szczególnie w tym okresie wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykłe gesty życzliwości.

Zadanie do wykonania to przygotowanie kartki świątecznej z życzeniami i podarowanie jej starszej lub samotnej osobie mieszkającej w Waszym otoczeniu. Kartki można również wrzucić do skrzynki na listy.

Czekamy na zdjęcia Waszych kartek lub ich dostarczania do 20 grudnia 2020r., z których zostanie utworzony pamiątkowy kolaż.

Opiekunowie akcji:

Aneta Tworko

Beata Kacprzak

Agnieszka Bielecka - Krasulak

Zdjęcia można przesyłać za pomocą aplikacji Microsoft Teams oraz na adres mailowy: aneta.tworko@gmail.com